Keesomlaan 13A, Den Burg
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Keesomlaan 13A, 1791DA Den Burg.
Informatie over het pand met adres Keesomlaan 13A in Den Burg
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Keesomlaan 13A, 1791DA Den Burg in de buurt Den Burg, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Keesomlaan 13A, 1791DA Den Burg: | |
| Adres: | Keesomlaan 13A |
| Oppervlakte: | 70 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 2016 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 448010000013315 |
| Postcode: | ► 1791 DA |
| Plaats: | ► Den Burg |
| Gemeente: | ► Gemeente Texel |
Bedrijven geregistreerd op dit adres
| WOZ-waarde Keesomlaan 13A, Den Burg: | |
| Peildatum 2025: | € 254.000 |
| Peildatum 2024: | € 241.000 |
| Peildatum 2023: | € 235.000 |
| Peildatum 2022: | € 227.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 1791 DA is € 399.182 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Keesomlaan 13A, Den Burg: | |
| Perceelnaam: | TEL00 K 3942 (aanduiding Texel K 3942) |
| Grootte: | 1587 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Keesomlaan 13A, Den Burg: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Den Burg, Emmalaan' is op 149 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Den Helder' is op 11.185 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'Dr J P Thijsseschool' (Openbaar) is op 79 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'Openbare Scholengemeensschap Texel voor Ath Havo Mavo Vbo Lwoo' (Openbaar) is op 163 meter afstand |
| Energielabel Keesomlaan 13A, Den Burg: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel A |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 2015. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 1791
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Keesomlaan 13A, Den Burg: | |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Den Burg | NL.IMRO.0448.DNB2015BP0001-va02 |
| Overheid: | Gemeente Texel |
| Status: | Vastgesteld per 27-02-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) - Externe verwijzing |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Den Burg | NL.IMRO.0448.DNB2015BP0001-on01 |
| Overheid: | Gemeente Texel |
| Status: | Vastgesteld per 25-04-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Den Burg | NL.IMRO.0448.DNB2015BP0001-va01 |
| Overheid: | Gemeente Texel |
| Status: | Vastgesteld per 19-12-2017 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (rb) - Externe verwijzing |
| Algemene informatie over de postcode 1791DA: | |
| Straat: | Keesomlaan |
| Huisnummers: | 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 13, 13A, 15, 17, 19, 21, 23, 13B |
| Postcode: | ► 1791 DA |
| Plaats: | ► Den Burg |
| Gemeente: | ► Gemeente Texel |
| Buurt: | ► Buurt Den Burg |
| Wijk: | ► Wijk Het Oude Land en duingebied |
| Regio: | ► Regio Noordkop |
| Provincie: | ► Provincie Noord-Holland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 399.182 |
| Netnummer: | 0222 |
Plaatsen in de gemeente Texel:
- De Cocksdorp De Koog De Waal Den Burg Den Hoorn (Texel) Oosterend Oudeschild
Gemeenten in de regio Noordkop:
- Den Helder Hollands Kroon Schagen Texel
Regio's in de provincie Noord-Holland:
- Alkmaar Amstelveen Amsterdam Haarlem Haarlemmermeer Het Gooi IJmond Noordkop Waterland West-Friesland Zaanstreek
