Keesomstraat 14B, Alkmaar
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Keesomstraat 14B, 1821BS Alkmaar.
- Keesomstraat 14B, Alkmaar
- Adressen 1821 BS
- 1821 BS
- Navi
- Postcode 1821 BS
- Wijken in gemeente
- Buurt Schermereiland en Omval
- Wijk Oudorp
- Gemeente Alkmaar
- Regio Alkmaar
- Alkmaar
- De Rijp
- Driehuizen
- Graft
- Grootschermer
- Koedijk (Alkmaar)
- Markenbinnen
- Noordeinde
- Oost-Graftdijk
- Oterleek
- Oudorp
- Schermerhorn
- Starnmeer
- Stompetoren
- Ursem (Alkmaar)
- West-Graftdijk
- Zuidschermer
Informatie over het pand met adres Keesomstraat 14B in Alkmaar
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Keesomstraat 14B, 1821BS Alkmaar in de buurt Schermereiland en Omval, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Keesomstraat 14B, 1821BS Alkmaar: | |
| Adres: | Keesomstraat 14B |
| Oppervlakte: | 482 m2 |
| Gebruiksdoel: | Kantoorfunctie |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 361010000107227 |
| Postcode: | ► 1821 BS |
| Plaats: | ► Alkmaar |
| Gemeente: | ► Gemeente Alkmaar |
| Gekoppelde percelen aan Keesomstraat 14B, Alkmaar: | |
| Perceelnaam: | ODP02 A 5510 (aanduiding Oudorp A 5510) |
| Grootte: | 786 m2 |
| Perceelnaam: | ODP02 A 5508 (aanduiding Oudorp A 5508) |
| Grootte: | 1479 m2 |
| Perceelnaam: | ODP02 A 5509 (aanduiding Oudorp A 5509) |
| Grootte: | 630 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Keesomstraat 14B, Alkmaar: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Alkmaar, Saturnusstraat P+R' is op 143 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Alkmaar Noord' is op 2.220 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'VS de Sterrenzanger' (Antroposofisch) is op 740 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'osg Willem Blaeu voor vwo havo mavo en vbo, vestiging Van der Meij College' (Openbaar) is op 2.080 meter afstand |
Te koop staande huizen in de postcode 1821
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Keesomstraat 14B, Alkmaar: | |
| Bestemmingsplan: | Parapluplan Parkeren 2018 | NL.IMRO.0361.BP00157-0305 |
| Overheid: | Gemeente Alkmaar |
| Status: | In voorbereiding per 13-04-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Overdie, Omval en bedrijventerrein Oudorp | NL.IMRO.0361.BP00012-0401 |
| Overheid: | Gemeente Alkmaar |
| Status: | Vastgesteld per 16-05-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Catsstraat 2) - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Bestemmingsplan: | Overdie, Omval en bedrijventerrein Oudorp | NL.IMRO.0361.BP00012-0305 |
| Overheid: | Gemeente Alkmaar |
| Status: | Vastgesteld per 16-05-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Bijlage bij regels - Toelichting - Bijlage bij toelichting |
| Algemene informatie over de postcode 1821BS: | |
| Straat: | Keesomstraat |
| Huisnummers: | 1, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6J, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 12A, 12B, 12C, 14A, 14B, 14C, 16A, 16B, 16C |
| Postcode: | ► 1821 BS |
| Plaats: | ► Alkmaar |
| Gemeente: | ► Gemeente Alkmaar |
| Buurt: | ► Buurt Schermereiland en Omval |
| Wijk: | ► Wijk Oudorp |
| Regio: | ► Regio Alkmaar |
| Provincie: | ► Provincie Noord-Holland |
| Netnummer: | 072 |
Plaatsen in de gemeente Alkmaar:
- Alkmaar De Rijp Driehuizen Graft Grootschermer Koedijk (Alkmaar) Markenbinnen Noordeinde Oost-Graftdijk Oterleek Oudorp Schermerhorn Starnmeer Stompetoren Ursem (Alkmaar) West-Graftdijk Zuidschermer
Gemeenten in de regio Alkmaar:
- Alkmaar Bergen Dijk en Waard Heiloo
Regio's in de provincie Noord-Holland:
- Alkmaar Amstelveen Amsterdam Haarlem Haarlemmermeer Het Gooi IJmond Noordkop Waterland West-Friesland Zaanstreek