Evaluatie welstand, (Steenbergen)

Overig gepubliceerd door de Gemeente Steenbergen op 8 november 2011, betreffende een object gelegen in Steenbergen.

informatie alleen over steenbergen

Inhoud Overig:

Evaluatie welstand, (Steenbergen)

De raad van de gemeente Steenbergen;In behandeling genomen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 augustus 2011Gelet op: artikel 12c van de Woningwet en hoofdstuk 9 van de Gemeentelijke Bouwverordeningwerkwijze met betrekking tot herhalingsplannen en ondergeschikte bouwplannenvoortzettenhet Beeldregieplan van het Agro en Food Cluster te Dinteloord alsmede het beeldkwaliteitplan Buiten de Veste 2 te Steenbergen onderdeel laten uitmaken van hetGemeentelijk Welstandbeleidsplan in het BKP van Steenbergen en Nieuw-Vossemeer en in het BKP van Dinteloord bij het hoofdstuk Beeldkwaliteitskader, de zin "Deuren en ramen dienen te worden uitgevoerd inhout" te vervangen door "De toe te passen kozijnen, puien, deuren en ramen dienen te worden uitgevoerd in een materiaal passend bij de karakteristiek van het pand".Steenbergen, 21 september 2011Beeld Regieplan AFC NP pdf (39.67 MB) Beeldkwaliteitsplan Dindeloord pdf (7.57MB) BKP Buiten de Veste 2 pdf (2.30MB) BKP Centrum Steenbergen Nieuw-Vossemeer pdf (10.95MB)

Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Steenbergen:

DatumBetreftOnderwerp
13-07-2026SteenbergenVerleende exploitatievergunning, Kade 11, Steenbergen

17-06-2026SteenbergenAanvraag watervergunning van waterschap Brabantse Delta voor het uitvoeren van waterhuishoudkundige werkzaamheden ter hoogte van de Boomdijk 9 te Steenbergen.

03-06-2026SteenbergenWatervergunning van waterschap Brabantse Delta voor waterhuishoudkundige werkzaamheden ter hoogte van Oost-Havendijk 8 te Steenbergen.

27-05-2026SteenbergenVerleende exploitatievergunning, Markt 12, Steenbergen

20-05-2026SteenbergenVerleende evenementenvergunning Zomerconcert Volharding Steenbergen, 27 juni 2026

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Dagelijkse Nieuwsbrief

      Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

      Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

      Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

      Slim investeren in de toekomst van AI?

      Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

      Meer informatie →