Kavel A 0 (Gemeente Haarlemmermeer)

Omgevingsvergunning gepubliceerd door de Gemeente Haarlemmermeer op 15 december 2011

informatie alleen over gemeente haarlemmermeer

Inhoud Omgevingsvergunning:

Kavel A 0 (Gemeente Haarlemmermeer)

Kavel A 0, plaatsen van hekpoorten, 08-12-2011, 2011-0021216

Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


Laatste 5 bekendmakingen in de gemeente Haarlemmermeer:

DatumBetreftOnderwerp
02-09-2026VijfhuizenPublicatie Toestemming 527904 voor het aanbrengen van een mantelbuis nabij Vijfhuizerdijk 3 te Vijfhuizen.

02-09-2026BadhoevedorpDefinitieve aanwijzing drie gemeentelijke monumenten in de gemeente Haarlemmermeer

01-09-2026LisserbroekOmgevingsvergunning verleend voor Zeggegrasstraat (1 t/m 7 oneven, 11, 13 & 17), Wolgrasstraat (2 t/m 12 even), Kalmoesstraat (1 t/m 17 oneven) en Hoornbladplantsoen (1, 3 t/m 6, 10, 11, 14, 15, 17 t/m 19) te Lisserbroek (Flora- en fauna-activiteit)

28-08-2026LijndenPublicatie toestemming 529577 voor het aanbrengen van mantelbuizen nabij Raasdorperweg 154G te Lijnden.

28-08-2026ZwaanshoekPublicatie Toestemming 529419 voor het uitvoeren van diverse werkzaamheden ter plaatse van Bennebroekerweg 870 te Zwaanshoek.

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Dagelijkse Nieuwsbrief

      Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

      Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

      Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

      Slim investeren in de toekomst van AI?

      Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

      Meer informatie →