BEKENDMAKING (Limmen)

Overig gepubliceerd door de Gemeente Castricum op 15 april 2021, betreffende een object gelegen in Limmen.

informatie alleen over limmen

Inhoud Overig:

Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Castricum


BEKENDMAKING

De staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat maakt bekend dat zij bij besluit van 24 maart 2021, kenmerk IenW/BSK-2021/50600, met toepassing van artikel 90, tweede, derde en vierde lid, van de Wet geluidhinder, de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting heeft vastgesteld die de gevels van de woningen gelegen aan de wegen "Middenweg en Rijksweg" te Limmen, gemeente Castricum, vanwege de weg "Rijksweg" mogen ondervinden.

Met toepassing van artikel 90, vijfde lid, van de Wet geluidhinder heeft zij bij voornoemd besluit tevens de maatregelen vastgesteld die strekken tot het terugbrengen van de geluidsbelasting, vanwege de weg "Rijksweg", binnen de woningen voor zover niet wordt voldaan aan de in artikel 111b, derde lid, van de Wet geluidhinder genoemde binnenwaarde van 43 dB.

Het besluit en de daaraan ten grondslag liggende stukken liggen met ingang van 14 april gedurende de bezwaartermijn ter inzage bij:

  • 1. de publieksbalies van de gemeente Castricum, Raadhuisplein 1 te Castricum. Vanwege de coronamaatregelen is dit alleen mogelijk op afspraak tijdens openingstijden. Voor het maken van een afspraak belt u 14 0251.

  • 2. het Bureau Sanering Verkeerslawaai (Steinhagenseweg 2d te Woerden) gedurende werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Mocht u van deze laatste mogelijkheid gebruik willen maken dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai (0348 487 450).

  • Tot het besluit behoort een lijst van de betrokken woningen met de daarbij vastgestelde ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting.

    Tegen genoemd besluit kunnen belanghebbenden een bezwaarschrift indienen. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt, op grond van artikel 6:7 van de Algemene wet bestuursrecht, zes weken. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van publicatie bekend is gemaakt. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan:

    De staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat

    p/a Bureau Sanering Verkeerslawaai

    Postbus 97

    3440 AB WOERDEN

    Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en bevat ten minste de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar.


    Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


    Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Limmen:

    DatumBetreftOnderwerp
    17-10-2025LimmenOntvangst aanvraag omgevingsvergunning Dusseldorperweg 60 te Limmen (Flora- en fauna-activiteit)

    04-01-2023LimmenGemeente Castricum, ontvangen aanvraag Omgevingsvergunning, Maatlat (sectie A perceel 4806, 2954, 4804, 4803) in Limmen, het bouwen van een bedrijfsverzamelgebouw en het aanleggen van een uitrit, datum ontvangst 20 december 2022 (Z22 104358)

    Betreft: Bouwvergunning omgevingsvergunning (gmb-2023-3361)

    04-01-2023LimmenGemeente Castricum, verleende Omgevingsvergunning (regulier), Kapelweg 32 in Limmen, het wijzigen en het vergroten van het bijgebouw, ten behoeve van een mantelzorgwoning, verzenddatum 23 december 2022 (Z22 101518)

    Betreft: Bouwvergunning omgevingsvergunning (gmb-2023-3528)

    04-01-2023LimmenGemeente Castricum, verleende Omgevingsvergunning (regulier), Nieuwelaan 2 in Limmen (nr. 4), het omzetten van het gebruik bijgebouw naar wonen, verzenddatum 16 december 2022 (Z22 071267)

    Betreft: Omgevingsvergunning (gmb-2023-3536)

    21-12-2022LimmenOntwerpbesluit omgevingsvergunning voor het plaatsen van een kleine molen op het perceel Zuideinderweg 3 in Limmen

    Betreft: Omgevingsvergunning (gmb-2022-558303)

      Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

        Dagelijkse Nieuwsbrief

        Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

        Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

        Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

        Slim investeren in de toekomst van AI?

        Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

        Meer informatie →