Gemeente Heusden - VB-2021-2C - Drunen
Verkeersbesluit gepubliceerd door de Gemeente Heusden op 19 maart 2021, betreffende een object gelegen in Drunen.
Algemene gegevens:
| Onderwerp: | Gemeente Heusden - VB-2021-2C - Drunen |
| Instantie: | Gemeente Heusden |
| Regio: | Regio Waalwijk |
| Uitgegeven: | 19 maart 2021 |
| Code: | stcrt-2021-14352 |
Adresgegevens:
| Adres: | Wilgenstraat |
| Postcode: | 5151 ZH |
| Buurt: | Braken-West |
| Plaats: | Drunen |
| Gemeente: | Gemeente Heusden |
Juridische gegevens
| Type: | Verkeersbesluit |
Inhoud Verkeersbesluit:
Bron: STAATSCOURANT | Officiële uitgave van het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1814
Redacteur H.R. de Groot
Besluit inzake Inrichten parkeerplaatsen voor het opladen van elektrische voertuigen
Datum besluit 18-03-2021
Publiceren ja, officiële bekendmaking
Ons Kenmerk 1080478
Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Heusden,
Gelet op:Het belang van de weggebruikers is afgewogen tegen het algemene belang van het waarborgen van de verkeersveiligheid, de bereikbaarheid en de doorgang van het verkeer. Genoemde maatregel strekt tot het verzekeren van de veiligheid op de weg en het waarborgen en de bruikbaarheid daarvan.
Gehoord:Over deze maatregelen overleg is gepleegd met de politie Brabant-Noord, district Meierij conform artikel 24 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer, waarbij deze heeft verklaard met deze maatregelen te kunnen instemmen.
Besluit:- twee parkeervakken in de Wilgenstraat in Drunen aan te wijzen als parkeergelegenheid welke enkel gebruikt mag worden voor het opladen van elektrische voertuigen, door het plaatsen van het verkeersbord model E4 (Parkeergelegenheid) van bijlage 1 van het Regelement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 en de onderborden: ‘’uitsluitend opladen elektrische voertuigen’’ en OB504 gericht op de parkeervakken waar deze regeling voor geldt;
- het verkeersbesluit in eerste instantie geldt voor één van de twee aangewezen parkeerplaatsen op de betreffende laadlocatie en die parkeerplaats conform het besluit wordt ingericht;
- bij voldoende gebruik van de laadvoorziening, en op verzoek van de concessiehouder het besluit ook voor de tweede parkeerplaats gaat gelden nadat deze conform het besluit is ingericht;
- Een en ander uit te voeren conform bijlage met tekening nummer: VB-2021-2C.
Namens het college van Heusden,
Team Beleid en Beheer openbare Ruimte,
H.R. de Groot
Bezwaar- of beroepsclausule
Bent u het niet eens met dit besluit? Dan kunt u hiertegen schriftelijk en binnen zes weken na de publicatiedatum van dit besluit bij de gemeente een bezwaarschrift indienen. Wilt u het bezwaarschrift ondertekenen en ervoor zorgen dat het in ieder geval de volgende gegevens bevat:
U kunt uw bezwaarschrift ook digitaal indienen. Kijk hiervoor op www.heusden.nl/Digitale_balie/E_Formulieren. Hiervoor heeft u wel een elektronische handtekening (DigiD) nodig.
Naast het bezwaarschrift kunt u bij de Rechtbank een voorlopige voorziening en/of schorsing van het besluit vragen. Zo kunt u in een dringend geval, in afwachting van de beslissing op het bezwaarschrift, voorlopig mogelijk nadelige gevolgen van het besluit voorkomen. Een verzoek kunt u doen via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht; ook hiervoor heeft u een elektronische handtekening (DigiD) nodig. Schriftelijk kan ook en wel bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Oost-Brabant, Sector Bestuursrecht, Postbus 90125, 5200 MA ’s-Hertogenbosch.
► Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.
Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Drunen:
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.
Tijdlijn