Bekendmaking Besluit bodemkwaliteit (Zandvoort)

Verordeningen en reglementen gepubliceerd door de Gemeente Zandvoort op 10 december 2020, betreffende een object gelegen in Zandvoort.

informatie alleen over zandvoort

Inhoud Verordeningen en reglementen:

Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Zandvoort


Bekendmaking Besluit bodemkwaliteit

De raad maakt bekend dat zij op 17 november 2020, op grond van artikel 44 van het Besluit bodemkwaliteit, de “Ontwerp notitie grondverzet Bodemkwaliteitskaart PFAS OD IJmond” van 20 mei 2020, heeft vastgesteld. Het ontwerp ligt 9 december 2020 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage.

Ontwerpbesluit bodemkwaliteitskaart PFAS en Nota bodembeheer regio IJmond

De Bodemkwaliteitskaart en nota bodembeheer regio IJmond bevatten, door de vaststelling van de notitie, aanvullende regels over de milieuhygiënische kwaliteit van toe te passen grond met PFAS binnen de gemeente Zandvoort.

Vanwege specifieke omstandigheden als kustgemeente wordt voor PFOA, PFOS en PFAS een waarde vastgesteld van respectievelijk 1.7, 2.6 en 1,5 (μg/kg ds) voor de bovengrond. Voor de ondergrond is dat respectievelijk 1.7, 1.5 en 1.5 (μg/kg ds).

Inzage

U kunt het ontwerp van de “Notitie grondverzet Bodemkwaliteitskaart PFAS regio IJmond” inzien bij de balie van het gemeentehuis, Swaluestraat 2, 2042 KB Zandvoort. Ook is de notitie te bekijken via www.zandvoort.nl

Zienswijzen

Belanghebbende kunnen, bij voorkeur schriftelijke of per email een zienswijze kenbaar maken bij de Gemeenteraad Postbus 2, 2040 AA Zandvoort of [email protected]. Wilt u mondeling uw zienswijze kenbaar maken dan kunt u contact op nemen met de heer H. Bakker van de Omgevingsdienst IJmond op telefoonnummer 0251 263863.

De zienswijze wijzen worden meegewogen bij het besluit tot het definitief vaststellen van de Notitie grondverzet Bodemkwaliteitskaart PFAS regio IJmond.


Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Zandvoort:

DatumBetreftOnderwerp
25-08-2026ZandvoortOmgevingsvergunning gewijzigd voor Alphenstraat 108 te Zandvoort (Flora- en fauna-activiteit)

21-08-2026ZandvoortToestemming voor de functiewijziging van een bijgebouw naar een recreatiewoning en een weigering voor de legalisatie van de bestaande dakkapel op het bijgebouw op de locatie Brederodestraat 43 te Zandvoort, verzonden 14 augustus 2026, zaaknummer ODIJ-Z-25-173975

17-08-2026ZandvoortAanvraag vergunning voor het kadastraal splitsen van een woning op de locatie Grote Krocht 35 te Zandvoort, ingekomen 2 juli 2026, zaaknummer ODIJ-Z-26-185415

17-08-2026ZandvoortPublicatie Toestemming 526259 voor de bouw van een aanbouw ter hoogte van Tjerk Hiddesstraat 5a te Zandvoort.

13-08-2026ZandvoortRectificatie: Aanvraag vergunning voor het oprichten van een garage op de locatie Boulevard Paulus Loot 81 te Zandvoort, ingekomen 9 juli 2026, DSO nummer 2026070901370, zaaknummer ODIJ-Z-26-185212

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Dagelijkse Nieuwsbrief

      Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

      Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

      Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

      Slim investeren in de toekomst van AI?

      Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

      Meer informatie →