OPENBARE BEKENDMAKINGEN WEEK 31-2020 (Gemeente Best)
Overig gepubliceerd door de Gemeente Best op 29 juli 2020
Algemene gegevens:
| Onderwerp: | OPENBARE BEKENDMAKINGEN WEEK 31-2020 (Gemeente Best) |
| Instantie: | Gemeente Best |
| Regio: | Regio Eindhoven |
| Uitgegeven: | 29 juli 2020 |
| Code: | gmb-2020-192941 |
Juridische gegevens
| Type: | Overig |
Inhoud Overig:
Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van de gemeente Best
OPENBARE BEKENDMAKINGEN WEEK 31-2020
LocatieOmschrijving
Activiteit
Datum ontvangst
Dossiernummer
Dijkstraten
bouwen 22 woningen en aanleggen inritten/uitwegen
bouwen/inrit- uitweg
17-07-2020
WV-20-01089
U kunt de aanvragen op het gemeentehuis komen inzien. Hiervoor maakt u een afspraak met de vakgroep Vergunningen, tel. 14 0499. Binnen acht weken nemen wij een beslissing op de aanvraag. Wij kunnen deze termijn één keer verlengen met zes weken. U kunt tegen een aanvraag geen bezwaar maken. Dat kan pas wanneer wij onze beslissing op de aanvraag bekendmaken. Bij de publicatie van het besluit vermelden we hoe u bezwaar kunt maken.
VERLEENDE VERGUNNINGEN waartegen bezwaar kan worden gemaaktOmgevingsvergunning(Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, artikel 2.1)Locatie
Omschrijving
Activiteit
Verzenddatum besluit
Dossiernummer
Nieuwe Dijk (Steegsche Velden)
het aanleggen van een geluidwal voor de periode van maximaal 10 jaar
bouwen/ afwijken bestemmingplan/ aanleg
21-07-2020
WV-20-00789
Bezwaar
U kunt een besluit en alle bijbehorende stukken inzien op het gemeentehuis vanaf de datum van deze bekendmaking. Hiervoor maakt u een afspraak met de vakgroep Vergunningen, tel. 14 0499. Alle stukken liggen gedurende zes weken ter inzage vanaf de dag volgend op deze publicatie.
Als u belang hebt bij onze beslissing en u bent het hier niet mee eens, kunt u bezwaar maken. Dit doet u binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit. In een bezwaarschrift moet de volgende informatie staan:
- de datum
- een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt
- de reden waarom u bezwaar maakt.
- uw naam, (e-mail)adres en handtekening
Het bezwaarschrift stuurt u naar burgemeester en wethouders van Best, Postbus 50, 5680 AB Best. U kunt een bezwaarschrift ook digitaal indienen via https://www.gemeentebest.nl/contact/meldingen-en-klachten/bezwaar-indienen. Daarvoor heeft u een elektronische handtekening (DigiD) nodig. Voor het behandelen van een bezwaarschrift hoeft u niets te betalen.
Soms heeft een besluit onherstelbare gevolgen. Dan kunt u niet wachten tot burgemeester en wethouders een beslissing nemen op uw bezwaar. In zo’n geval kunt u aan de rechter vragen om snel een voorlopige uitspraak te doen. Dit noemen we een ‘voorlopige voorziening’. Een verzoek om een voorlopige voorziening stuurt u naar de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, Postbus 90125, 5200 MA ’s-Hertogenbosch. U stuurt het verzoek in tweevoud, samen met een kopie van uw bezwaarschrift. U kunt het verzoek ook digitaal indienen via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht met uw DigiD.
VERLENGING BESLISTERMIJNOmgevingsvergunning(Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, artikel 3.9, lid 2)Voor de hieronder genoemde aanvragen hebben wij de besluitvorming met zes weken uitgesteld.
Locatie
Omschrijving
Activiteit
Uiterste besluitdatum
Dossiernummer
Molenwei/hoek Raadhuisstraat
herbestemming pand van kantoorfunctie op de beg. grond en 1e verdieping naar woningen
bouwen/handelen in strijd regels RO
13-09-2020
WV-20-00642
Vleutstraat (naast nummer 40)
het ophogen van percelen met grond van de te verwijderen grondwallen
handelen in strijd regels RO
10-09-2020
WV-20-00828
► Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.
Laatste 5 bekendmakingen in de gemeente Best:
Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.
Tijdlijn