Sloopmelding Beeselseweg 17 in Reuver

Overig gepubliceerd door de Gemeente Beesel op 9 september 2015, betreffende een object gelegen in Reuver.

informatie alleen over reuver

Inhoud Overig:

Bron: GEMEENTEBLAD | Officiële uitgave van gemeente Beesel.


Sloopmelding Beeselseweg 17 in Reuver

Handelsonderneming Thijssen Emans & Co. voor het verwijderen van asbesthoudende dakplaten van de aardappelopslagloods gelegen Beeselsewg 17 in 5953 GH Reuver ( ontv. 25 aug. 2015)

Beesel, 25 augustus 2015


Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Reuver:

DatumBetreftOnderwerp
14-07-2026ReuverVerkeersbesluit gehandicaptenparkeerplaats

02-07-2026ReuverVerkeersbesluit

29-05-2026ReuverVerkeersbesluit - verwijderen parkeerplaats ter hoogte van Heerstraat 15a in Reuver

12-08-2025ReuverToestemming voor een rijbaanafsluiting in verband met rioleringswerkzaamheden nabij Rijksweg 49 te Reuver

08-07-2025ReuverToestemming voor een rijbaanafsluiting in verband met bouwwerkzaamheden aan Rijksweg (nabij huisnummer 49) te Reuver

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Dagelijkse Nieuwsbrief

      Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

      Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

      Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

      Slim investeren in de toekomst van AI?

      Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

      Meer informatie →