Wijziging milieuvergunning (Maarssen)

Milieu-informatie gepubliceerd door de Provincie Utrecht op 6 mei 2010, betreffende een object gelegen in Maarssen.

informatie alleen over maarssen

Inhoud Milieu-informatie:

Wijziging milieuvergunning (Maarssen)

Bekendmaking ontwerpbeschikking wijziging milieuvergunning Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben het voornemen om de huidige milieuvergunning van Venus Transport B.V. te Maarssen verleend op 25 oktober 2005 (kenmerk; 2005WEM004021i) op grond van artikel 8.23 van de Wet milieubeheer ambthalve te wijzigen. De onderhavige wijziging van de vergunning heeft betrekking op het omzetten van de kwaliteitsindeling van het Bouwstoffenbesluit en de Regeling vaststelling klasse-indeling onderhoudsspecie naar het Besluit bodemkwaliteit. De milieuvergunning is destijds verleend voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het opslaan, overslaan, bewerken en verwerken van afvalstoffen. De inrichting is gelegen aan Gageldijk 83 te Maarssen.

Klik hier om dit bericht bij de officiële instantie te lezen.


Laatste 5 bekendmakingen en vergunningsaanvragen in Maarssen:

DatumBetreftOnderwerp
22-07-2026MaarssenBekendmaking besluit omgevingsvergunning open bodemenergiesysteem op de locatie Bisonspoor 3002 Maarssen

30-04-2026MaarssenHoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden – Nieuwe aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het tijdelijk lozen van spoelwater dat ontstaat bij de aanleg van een open bodemenergiesysteem voor een appartementencomplex nabij Bisonspoor te Maarssen met code HDSR739867.

27-01-2026MaarssenHoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden – Geen vergunning nodig voor aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het aanleggen van een glasvezelnetwerk nabij de locatie bij Westkanaaldijk 18a te Maarssen (code HDSR730899)

16-01-2026MaarssenGemeente Stichtse Vecht - ontvangst Aanvraag omgevingsvergunning Dr. Plesmanlaan 138, 3601DA Maarssen - de uitbreiding van Albert Heijn aan de achterzijde en parkeerterrein (rectificatie)

02-01-2026MaarssenHoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden – Geen vergunning nodig voor aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het aanpassen van de beschoeiing op de locatie bij Fazantenkamp 132 te Maarssen (code HDSR725721)

    Disclamer: De informatie op deze pagina wordt geleverd door het open data project van de Nederlandse overheid. Het doel van dit project is om zoveel mogelijk publieke informatie te ontsluiten. Drimble is afhankelijk voor de correctheid van deze informatie van derde partijen. De informatie op deze pagina kan daarom gedateerd of inmiddels ongeldig zijn. Raadpleeg daarom altijd de lokale overheidsinstantie bij toepassing van de gegevens.

      Dagelijkse Nieuwsbrief

      Mis geen enkel belangrijk nieuwsbericht

      Ontvan elke ochtend het belangrijkste nieuws uit jouw regio en heel Nederland. Gratis en dagelijks in je inbox.

      Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring. Je kunt je altijd uitschrijven.

      Slim investeren in de toekomst van AI?

      Ontdek de mogelijkheden van AI-gedreven beleggingen. Tot 9,5% rente op obligaties.

      Meer informatie →