Drugshandel in de wijk Eng (Gooise Meren)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de wijk Eng (Gooise Meren) in de categorie 'Drugshandel' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
Plaatsen in deze gemeente Bussum Muiden Muiderberg Naarden
Terug naar112 gemeente Gooise Meren112 regio Het Gooi112 provincie Noord-Holland112 Nederland
Drugshandel geregistreerd in in de wijk Eng
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de wijk Eng. 'Drugshandel' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Drugshandel in de wijk Eng sinds januari 2012
Drugshandel in
Drugshandel in de wijk Eng in de afgelopen maanden
Tot en met mei in andere jaren
Misdrijf per categorie in de wijk Eng in
Navigeer verder:
Plaatsen in deze gemeente Bussum Muiden Muiderberg NaardenTerug naarCrime gemeente Gooise MerenCrime regio Het GooiCrime provincie Noord-HollandCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Drugshandel'?
F40 BEZIT HARDDRUGS (LIJST I)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F41 BEZIT SOFTDRUGS (LIJST II)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F42 HANDEL E.D. HARDDRUGS (LIJST I)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F43 HANDEL E.D. SOFTDRUGS (LIJST II)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F44 VERVAARDIGEN HARDDRUGS (LIJST I)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F45 VERVAARDIGEN SOFTDRUGS (LIJST II)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.Gemeenten in de regio Het Gooi:
- Blaricum Gooise Meren Hilversum Huizen Laren Weesp Wijdemeren
Regio's in de provincie Noord-Holland:
- Alkmaar Amstelveen Amsterdam Haarlem Haarlemmermeer Het Gooi IJmond Noordkop Waterland West-Friesland Zaanstreek
Tijdlijn


