Discriminatie in de buurt Ulingsheid (Tegelen)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de buurt Ulingsheid (Tegelen) in de categorie 'Discriminatie' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
HyperlokaalBuurt Ulingsheid (Tegelen)Wijk Op de Hei
Plaatsen in deze gemeente Arcen Belfeld Lomm Steyl Tegelen Velden Venlo
Terug naar112 gemeente Venlo112 regio Venlo112 provincie Limburg112 Nederland
Discriminatie geregistreerd in in de buurt Ulingsheid (Tegelen)
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de buurt Ulingsheid (Tegelen). 'Discriminatie' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Discriminatie in de buurt Ulingsheid (Tegelen) sinds januari 2012
Discriminatie in
Discriminatie in de buurt Ulingsheid (Tegelen) in de afgelopen maanden
Tot en met mei in andere jaren
Misdrijf per categorie in de buurt Ulingsheid (Tegelen) in
Navigeer verder:
HyperlokaalBuurt Ulingsheid (Tegelen)Wijk Op de HeiPlaatsen in deze gemeente Arcen Belfeld Lomm Steyl Tegelen Velden Venlo
Terug naarCrime gemeente VenloCrime regio VenloCrime provincie LimburgCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Discriminatie'?
F50 DISCRIMINATIE
Elke vorm van onderscheid, elke uitsluiting, beperking of voorkeur, die ten doel heeft of ten gevolge kan hebben dat de erkenning, het genot of de uitoefening op voet van gelijkheid van de rechten van de mens en de fundamentele vrijheden op politiek, economisch, sociaal of cultureel terrein of op andere terreinen van het openbare leven, wordt teniet gedaan of aangetast.
Tijdlijn