Onder invloed (weg) in de buurt Engelenburg (Veenendaal)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de buurt Engelenburg (Veenendaal) in de categorie 'Onder invloed (weg)' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
HyperlokaalBuurt Engelenburg (Veenendaal)Wijk Zuidoost
Plaatsen in deze gemeente Veenendaal
Terug naar112 gemeente Veenendaal112 regio Heuvelrug112 provincie Utrecht112 Nederland
Onder invloed (weg) geregistreerd in in de buurt Engelenburg (Veenendaal)
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de buurt Engelenburg (Veenendaal). 'Onder invloed (weg)' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Onder invloed (weg) in de buurt Engelenburg (Veenendaal) sinds januari 2012
Onder invloed (weg) in
Onder invloed (weg) in de buurt Engelenburg (Veenendaal) in de afgelopen maanden
Tot en met mei in andere jaren
Misdrijf per categorie in de buurt Engelenburg (Veenendaal) in
Navigeer verder:
HyperlokaalBuurt Engelenburg (Veenendaal)Wijk ZuidoostPlaatsen in deze gemeente Veenendaal
Terug naarCrime gemeente VeenendaalCrime regio HeuvelrugCrime provincie UtrechtCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Onder invloed (weg)'?
D20 RIJDEN ONDER INVLOED DRUGS/GENEESMIDDELEN AL DAN NIET ICM ALCOHOL
Het onder invloed van drugs en/of medicijnen besturen of doen besturen van een voertuig.D21 RIJDEN ONDER INVLOED (UITSLUITEND ALCOHOL)
Het onder invloed van alcoholhoudende drank vanaf de vervolgingsgrens 95/235 ug/l besturen of doen besturen van een voertuig.D23 WEIGEREN ADEMANALYSE
Het weigeren van medewerking aan de ademanalyse door een bestuurder van een voertuig die wordt verdacht van rijden onder invloed van alcoholhoudende drank, drugs en/of medicijnen.D24 WEIGEREN BLOEDPROEF
Het weigeren van het bevel medewerking te verlenen zich aan een bloedonderzoek te onderwerpen door een bestuurder die wordt verdacht van rijden onder invloed van alcoholhoudende drank, drugs en/of medicijnen.D25 WEIGEREN VERVANGEND (URINE)ONDERZOEK
Het weigeren van het bevel medewerking te verlenen zich aan een vervangend (urine)onderzoek te onderwerpen door een bestuurder die wordt verdacht van rijden onder invloed van alcoholhoudende drank, drugs en/of medicijnen.Gemeenten in de regio Heuvelrug:
- Leusden Renswoude Rhenen Utrechtse Heuvelrug Veenendaal Wijk bij Duurstede Woudenberg
Regio's in de provincie Utrecht:
- Amersfoort Heuvelrug Lekstroom Utrecht Stad Vechtstreek Woerden
Tijdlijn