Discriminatie in de buurt Riverparc (Lathum)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de buurt Riverparc (Lathum) in de categorie 'Discriminatie' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
HyperlokaalBuurt Riverparc (Lathum)Wijk Giesbeek
Plaatsen in deze gemeente Aerdt Angerlo Babberich Giesbeek Herwen Lathum Lobith Pannerden Spijk (Rijnwaarden) Tolkamer Zevenaar
Terug naar112 gemeente Zevenaar112 regio Liemers112 provincie Gelderland112 Nederland
Discriminatie geregistreerd in in de buurt Riverparc (Lathum)
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de buurt Riverparc (Lathum). 'Discriminatie' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Discriminatie in de buurt Riverparc (Lathum) sinds januari 2012
Discriminatie in
Discriminatie in de buurt Riverparc (Lathum) in de afgelopen maanden
Tot en met mei in andere jaren
Misdrijf per categorie in de buurt Riverparc (Lathum) in
Navigeer verder:
HyperlokaalBuurt Riverparc (Lathum)Wijk GiesbeekPlaatsen in deze gemeente Aerdt Angerlo Babberich Giesbeek Herwen Lathum Lobith Pannerden Spijk (Rijnwaarden) Tolkamer Zevenaar
Terug naarCrime gemeente ZevenaarCrime regio LiemersCrime provincie GelderlandCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Discriminatie'?
F50 DISCRIMINATIE
Elke vorm van onderscheid, elke uitsluiting, beperking of voorkeur, die ten doel heeft of ten gevolge kan hebben dat de erkenning, het genot of de uitoefening op voet van gelijkheid van de rechten van de mens en de fundamentele vrijheden op politiek, economisch, sociaal of cultureel terrein of op andere terreinen van het openbare leven, wordt teniet gedaan of aangetast.Gemeenten in de regio Liemers:
- Doesburg Duiven Montferland Westervoort Zevenaar
Regio's in de provincie Gelderland:
- Achterhoek Apeldoorn Arnhem De Vallei Liemers Nijmegen Noord-Veluwe Rivierenland Zutphen
Tijdlijn