Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen in de buurt Hingen (Echt)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de buurt Hingen (Echt) in de categorie 'Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
HyperlokaalBuurt Hingen (Echt)Wijk Peij
Plaatsen in deze gemeente Echt Koningsbosch Maria Hoop Nieuwstadt Roosteren Sint Joost Susteren
Terug naar112 gemeente Echt-Susteren112 regio Sittard112 provincie Limburg112 Nederland
Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen geregistreerd in in de buurt Hingen (Echt)
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de buurt Hingen (Echt). 'Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen in de buurt Hingen (Echt) sinds januari 2012
Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen in
Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen in de buurt Hingen (Echt) in de afgelopen maanden
Tot en met mei in andere jaren
Misdrijf per categorie in de buurt Hingen (Echt) in
Navigeer verder:
HyperlokaalBuurt Hingen (Echt)Wijk PeijPlaatsen in deze gemeente Echt Koningsbosch Maria Hoop Nieuwstadt Roosteren Sint Joost Susteren
Terug naarCrime gemeente Echt-SusterenCrime regio SittardCrime provincie LimburgCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Misdrijven m.b.t. Bestrijdingsmiddelen'?
M021 GEBRUIK BESTRIJDINGSMIDDELEN
Het gebruik en toepassen van bestrijdingsmiddelen, in strijd met Bestrijdingsmiddelenwet/besluit.M022 OPSLAG EN VOORHANDEN HEBBEN BESTRIJDINGSMIDDELEN
Het opgeslagen hebben/ het opgeslagen houden en het voorhanden hebben van bestrijdingsmiddelen in strijd met het Bestrijdingsmiddelenwet/besluit.Gemeenten in de regio Sittard:
- Beek Beekdaelen Echt-Susteren Sittard-Geleen Stein
Tijdlijn