Drugshandel in de wijk Maaspoort (Den Bosch)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de wijk Maaspoort (Den Bosch) in de categorie 'Drugshandel' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
Plaatsen in deze gemeente Den Bosch Nuland Rosmalen Vinkel
Terug naar112 gemeente Den Bosch112 regio Den Bosch112 provincie Noord-Brabant112 Nederland
Drugshandel geregistreerd in in de wijk Maaspoort
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de wijk Maaspoort. 'Drugshandel' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Drugshandel in de wijk Maaspoort sinds januari 2012
Drugshandel in
Drugshandel in de wijk Maaspoort in de afgelopen maanden
Tot en met April in andere jaren
Misdrijf per categorie in de wijk Maaspoort in
Navigeer verder:
Plaatsen in deze gemeente Den Bosch Nuland Rosmalen VinkelTerug naarCrime gemeente Den BoschCrime regio Den BoschCrime provincie Noord-BrabantCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Drugshandel'?
F40 BEZIT HARDDRUGS (LIJST I)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F41 BEZIT SOFTDRUGS (LIJST II)
Het bezitten van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F42 HANDEL E.D. HARDDRUGS (LIJST I)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F43 HANDEL E.D. SOFTDRUGS (LIJST II)
Het verhandelen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.F44 VERVAARDIGEN HARDDRUGS (LIJST I)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 1 van de Opiumwet.F45 VERVAARDIGEN SOFTDRUGS (LIJST II)
Het vervaardigen van middelen genoemd in lijst 2 van de Opiumwet.Gemeenten in de regio Den Bosch:
- Boxtel Den Bosch Sint-Michielsgestel Vught
Regio's in de provincie Noord-Brabant:
- Breda De Kempen Den Bosch Eindhoven Helmond Noordoost Brabant Oss Roosendaal Tilburg Valkenswaard Veldhoven Waalwijk
Tijdlijn


