Misdrijven m.b.t. Dieren in de wijk Eys (Gulpen-Wittem)
Overzicht van misdrijven geregistreerd in de wijk Eys (Gulpen-Wittem) in de categorie 'Misdrijven m.b.t. Dieren' op basis van criminaliteitsinfo van de politie.
Plaatsen in deze gemeente Beutenaken Elkenrade Epen Eys Gulpen Heijenrath Ingber Mechelen Reijmerstok Slenaken Wijlre Wittem
Terug naar112 gemeente Gulpen-Wittem112 regio Parkstad112 provincie Limburg112 Nederland
Misdrijven m.b.t. Dieren geregistreerd in in de wijk Eys
Maandelijks publiceert het CBS data over het aantal misdrijven geregistreerd in de wijk Eys. 'Misdrijven m.b.t. Dieren' is één van de categorieën misdrijven die de politie als dusdanig registreert. Aan de onderkant van deze pagina wordt nader uitgelegd wat onder deze term bij de politie wordt verstaan.
Misdrijven m.b.t. Dieren in de wijk Eys sinds januari 2012
Misdrijven m.b.t. Dieren in
Misdrijven m.b.t. Dieren in de wijk Eys in de afgelopen maanden
Tot en met mei in andere jaren
Misdrijf per categorie in de wijk Eys in
Navigeer verder:
Plaatsen in deze gemeente Beutenaken Elkenrade Epen Eys Gulpen Heijenrath Ingber Mechelen Reijmerstok Slenaken Wijlre WittemTerug naarCrime gemeente Gulpen-WittemCrime regio ParkstadCrime provincie LimburgCrime Nederland
Wat wordt verstaan onder 'Misdrijven m.b.t. Dieren'?
M051 GEZONDHEID EN WELZIJN DIEREN EN DIERENVERVOER / WET DIEREN
Alle strafbare handelingen op grond van de Gezondheids- en welzijnswet voor dieren, waaronder dierenvervoerM052 DESTRUCTIE
M102 CITES (UITHEEMSE PLANTEN EN DIEREN)
Alle strafbare handelingen aangaande uitheemse planten en dieren vanuit Flora en faunawetGemeenten in de regio Parkstad:
- Brunssum Gulpen-Wittem Heerlen Kerkrade Landgraaf Simpelveld Vaals Voerendaal
Tijdlijn