Zoek een bedrijf
Zoek een bedrijf
Over Garage de Vries - van Hal
Garage de Vries - van Hal is actief in de branche None. De onderneming is gevestigd op Sluisweg te Slootdorp. Het bedrijf staat bij de kamer van koophandel ingeschreven onder kvk nummer 37035332. Garage de Vries - van Hal is gevestigd in Slootdorp (woonkern) in gemeente Hollands Kroon.
Adresgegevens Garage de Vries - van Hal
Adres
Sluisweg
Postcode
Plaats
Gemeente
Buurt
Wijk
Bedrijfsgegevens Garage de Vries - van Hal
KVK nummer
37035332
Vestigingsnr
000003234444
Vestigingstype
Hoofdvestiging
Rechtsvorm
Eenmanszaak
Handelsnamen
Garage de Vries - van Hal
Inschrijfdatum
01 mei 1970Aantal jaar actief
56
Bedrijfsstatus
Actief
Contacten Garage de Vries - van Hal
Voornaam:
Richard
Achternaam:
van Hal
Titelnaam:
Eigenaar
E-mail adres:
Tel. nummer:
Medewerkers Garage de Vries - van Hal
Werknemers groei
Aantal werknemers
4 Werknemer
Openstaande vacatures
Industrie indeling
Niet beschikbaar
Openbare publicaties kunnen niet
worden getoond
worden getoond
Vastgoed Informatie
Oppervlakte:
niet beschikbaar
Gebruiksdoel:
niet beschikbaar
Bouwjaar:
niet beschikbaar
Status pand:
niet beschikbaar
📊 ESG Score Range
🌱 Environmental score
20
👥 Social score
30
⚖️ Governance score
35
Andere bedrijven op dit adres
Niet beschikbaar
Er zijn geen andere bedrijven ingeschreven op dit adres
Veelgestelde Vragen
De officiële website van Garage de Vries - van Hal is
www.asdevries.nl
Het e-mailadres van Garage de Vries - van Hal is Beschikbaar voor premium-gebruikers
Het telefoonnummer van Garage de Vries - van Hal is Beschikbaar voor premium-gebruikers
Het officiele adres van Garage de Vries - van Hal is
Slootdorp Sluisweg undefined
De rechtsvorm van Garage de Vries - van Hal is Eenmanszaak
De bestuurder van Garage de Vries - van Hal is .
De SBI-code van Garage de Vries - van Hal zijn niet beschikbaar
Garage de Vries - van Hal werd opgericht in 01-05-1970
○ De Linkedin pagina van Garage de Vries - van Hal kun je niet beschikbaar.
○ De Twitter pagina van Garage de Vries - van Hal kun je niet beschikbaar.
○ De Facebook pagina van Garage de Vries - van Hal kun je niet beschikbaar.
○ De Instagram pagina van Garage de Vries - van Hal kun je niet beschikbaar.
○ De Twitter pagina van Garage de Vries - van Hal kun je niet beschikbaar.
○ De Facebook pagina van Garage de Vries - van Hal kun je niet beschikbaar.
○ De Instagram pagina van Garage de Vries - van Hal kun je niet beschikbaar.
