Drimble

Sekurit Beveiliging BV

Uitgebreide informatie over dit bedrijf met een vestiging in Leeuwarden. Het adres van Sekurit Beveiliging BV is Archimedesweg 18 a in Leeuwarden.

informatie alleen over leeuwarden

Openbare publicaties over Sekurit Beveiliging BV

De Kamer van Koophandel heeft recent in de Staatscourant de volgende vier mededelingen openbaar gepubliceerd over Sekurit Beveiliging BV:

⚌ 2020-02-19: Wijziging: Naam gewijzigd in: Sekurit Beveiliging B.V..

⚌ 2020-02-14: Nieuwe inschrijving: Per 11-2-2020 is Bestuurder 77305876 Bosman Enterprise Holding B.V. in functie getreden.

⚌ 2020-02-14: Nieuwe inschrijving: Per 11-2-2020 is Bestuurder 71335161 Poortvliet Enterprise B.V. in functie getreden.

⚌ 2020-02-14: Nieuwe inschrijving: Zetel: Leeuwarden. Datum akte oprichting: 11-2-2020.

Informatie organisatiestructuur:

Sekurit Beveiliging BV is een deelneming van Bosman Enterprise Holding BV. Dit bedrijf is gevestigd aan de Beemster 62 in Lelystad (gemeente Lelystad).

Klik hier voor meer informatie over Bosman Enterprise Holding BV.

Sekurit Beveiliging BV is ook een deelneming van Stichting Administratiekantoor Stak@Enterprise. Dit bedrijf is gevestigd aan de Braksân 82 in Leeuwarden (gemeente Leeuwarden).

> Klik hier voor meer informatie over Stichting Administratiekantoor Stak@Enterprise.

Het bedrijf Sekurit Beveiliging BV heeft geen andere bij de Kamer van Koophandel geregistreerde nevenvestigingen.

Complimenten, recensies, informatie of kritiek:

Dit is mijn bedrijf!

Adres wijzigen of andere informatie toevoegen of wijzigen? Claim dan dit bedrijf en dus deze pagina! Uiteraard is deze registratie gratis (en er zijn ook geen premium abonnementen of iets dergelijks). Geverifieerde bedrijven krijgen een meer prominente positie in de bedrijvenindex: ze staan namelijk bovenaan de lijst in de wijk, plaats en gemeente van vestiging. Deze bedrijven kunnen zich dus verheugen op meer aandacht van de bezoeker uit de regio. De mogelijkheid bestaat ook uiteraard om de vermelding van het bedrijf te verwijderen. Claim jouw bedrijf dus vandaag nog en klik hier! Gratis registratie bij Drimble is hierbij verplicht, registreren doe je binnen een minuut hier. Maak je geen zorgen: we sturen nooit mails en verkopen ook geen informatie door.

Andere inschrijvingen op dit adres:

ToegevoegdBedrijfsnaamVestigingsplaatsKVK-nummer
20-04-2018PVD Personeels BV
Archimedesweg 18 a, 8912 AK Leeuwarden
Leeuwarden71463828
06-04-2018Poortvliet Security BV
Leeuwarden71346007
05-04-2018Poortvliet Enterprise BV
Leeuwarden71335161
31-03-2016UltraTuin.nl
Leeuwarden64834654
18-02-2015Poortvliet Veiligheidsdiensten
Leeuwarden54018552
28-11-2011Poortvliet Veiligheidsdiensten
Leeuwarden54018552
04-11-2008Guido´s Schuttingbouw
Leeuwarden01139257

Laatste vijf inschrijvingen in de postcode 8912 AK:

14-02-2020Sekurit Beveiliging BV
Leeuwarden77320883
22-10-2019Lievense infra Leeuwarden
Archimedesweg 5, 8912 AK Leeuwarden
Leeuwarden20045963
28-03-2019Energie Inspectie BV
Archimedesweg 20, 8912 AK Leeuwarden
Leeuwarden74391976
27-03-2019Van der Harst Capital BV
Leeuwarden74388010
10-12-2018Verno Sanitair Verhuur BV
Archimedesweg 13, 8912 AK Leeuwarden
Leeuwarden73289302

Laatste tien inschrijvingen in Leeuwarden:

27-03-2020HETO Klussen BV
Willem Loréstraat 87, 8921 CH Leeuwarden
Leeuwarden77722892
26-03-2020Arrian BV
Castorweg 60, 8938 BE Leeuwarden
Leeuwarden77715845
26-03-2020Encheiridion BV
Leeuwarden77715055
25-03-2020De Vos Makelaardij BV
Molenstraat 56 a, 8913 BC Leeuwarden
Leeuwarden77693396
25-03-2020Raalekam BV
Harlingerstraatweg 40, 8916 BD Leeuwarden
Leeuwarden77690680
25-03-2020WHVG BV
Moleplaat 7, 8939 DR Leeuwarden
Leeuwarden77690540
25-03-2020EuroPhil Alliance BV
De Lauwers 17, 8939 BW Leeuwarden
Leeuwarden77690524
25-03-2020WHVG Holding BV
Leeuwarden77687760
21-03-2020Dickson Sport Nutrition Coaching
Galgefenne 41, 8913 HX Leeuwarden
Leeuwarden77459652
21-03-2020Tennis Service Leeuwarden
De Pols 4, 8941 DR Leeuwarden
Leeuwarden77596307

    Disclaimer: we hebben met de grootst mogelijke zorgvuldigheid betracht dat bovenstaande informatie over het bedrijf Sekurit Beveiliging BV accuraat en up-to-date is. Wij kunnen echter niet garanderen dat het volledig en compleet is. De informatie op deze pagina is voor een groot deel voor het laatst ververst op 22 februari 2020. De controle of deze inschrijving in ons eigen faillissementsregister staat wordt daarentegen elke dag gedaan. Voor de laatste stand van zaken over deze onderneming raden wij aan om informatie in te winnen bij de juiste instanties, zoals de Kamer van Koophandel of de lokale rechtbanken.