Drimble

Gebroeders Martens Bouw- en Metselbedrijf

Uitgebreide informatie over dit bedrijf met een vestiging in Someren. Het adres van Gebroeders Martens Bouw- en Metselbedrijf is Bonte Beer 2 in Someren.

informatie alleen over someren

Activiteiten Gebroeders Martens Bouw- en Metselbedrijf:

De activiteiten van Gebroeders Martens Bouw- en Metselbedrijf vinden (onder andere) plaats in de branche: Metselen en voegen. Deze branche heeft als hoofdcategorie: 'Bouwnijverheid' en is in dit geval verder onderverdeeld bij: 'Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw', subcategorie 'Dakbouw en overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw'.

Klik hier voor meer bedrijven actief in de branche 'Metselen en voegen' in deze regio.

Informatie organisatiestructuur:

Gebroeders Martens Bouw- en Metselbedrijf is ingeschreven of op Drimble toegevoegd op 3 mei 2007 met als vestigingsplaats Someren.

Complimenten, recensies, informatie of kritiek:

Dit is mijn bedrijf!

Adres wijzigen of andere informatie toevoegen of wijzigen? Claim dan dit bedrijf en dus deze pagina! Uiteraard is deze registratie gratis (en er zijn ook geen premium abonnementen of iets dergelijks). Geverifieerde bedrijven krijgen een meer prominente positie in de bedrijvenindex: ze staan namelijk bovenaan de lijst in de wijk, plaats en gemeente van vestiging. Deze bedrijven kunnen zich dus verheugen op meer aandacht van de bezoeker uit de regio. De mogelijkheid bestaat ook uiteraard om de vermelding van het bedrijf te verwijderen. Claim je bedrijf dus vandaag nog en klik hier! Gratis registratie bij Drimble is hierbij verplicht, registreren doe je binnen een minuut hier. Maak je geen zorgen: we sturen nooit mails en verkopen ook geen informatie door.

Laatste vijf inschrijvingen in de postcode 5711 NR:

ToegevoegdBedrijfsnaamVestigingsplaatsKVK-nummer
29-04-2017M. Kamerman Holding BV
Bonte Beer 22, 5711 NR Someren
Someren67457630
29-04-2017King Mungo BV
Someren67458033
29-04-2017Tjeerd Schippers Bouw- & Timmerwerken
Bonte Beer 32, 5711 NR Someren
Someren68561601
03-05-2007Gebroeders Martens Bouw- en Metselbedrijf
Bonte Beer 2, 5711 NR Someren
Someren17205891
OnbekendBosma Technology BV
Bonte Beer 15, 5711 NR Someren
Someren63070332

Laatste tien inschrijvingen in Someren:

20-07-2018Single Estate BV
Lieropsedijk 41, 5711 PN Someren
Someren72182105
18-07-2018Vinum Bouw BV
Kanaalstraat 40, 5711 EJ Someren
Someren72165537
18-07-2018Sonnemans Interim Management
Heuvel 6, 5712 EH Someren
Someren72097221
17-07-2018Jan Twee BV
Lieropsedijk 14, 5711 PR Someren
Someren72151013
17-07-2018Frans Twee BV
Speelheuvelplein 19 a, 5711 AR Someren
Someren72151021
17-07-2018Johan Twee BV
Speelheuvelplein 15, 5711 AR Someren
Someren72151048
10-07-2018Gregory Meeuwis Klusbedrijf
Munnekenstraat 69, 5711 BG Someren
Someren71740201
10-07-2018De Instrumentenmakerij
Mortelweg 3, 5711 CW Someren
Someren56797656
10-07-2018Stichting tot Beheer Participaties Resisto Tegelprojecten
Randweg 11, 5711 DJ Someren
Someren71679669
10-07-2018FM-Parts V.O.F.
Cipres 11 b, 5711 DZ Someren
Someren71763708

    Disclaimer: we hebben met de grootst mogelijke zorgvuldigheid betracht dat bovenstaande informatie over Gebroeders Martens Bouw- en Metselbedrijf accuraat en up-to-date is. Wij kunnen echter niet garanderen dat het volledig en compleet is. De informatie op deze pagina is voor een groot deel voor het laatst ververst op 7 januari 2016. De controle of deze inschrijving in ons eigen faillissementsregister staat wordt daarentegen elke dag gedaan. Voor de laatste stand van zaken over deze onderneming raden wij aan om informatie in te winnen bij de juiste instanties, zoals de Kamer van Koophandel of de lokale rechtbanken.