Voorstraat 68, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Voorstraat 68, 8861BN Harlingen.
Informatie over het pand met adres Voorstraat 68 in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Voorstraat 68, 8861BN Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Voorstraat 68, 8861BN Harlingen: | |
| Adres: | Voorstraat 68 |
| Oppervlakte: | 376 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1732 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000299642 |
| Postcode: | ► 8861 BN |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Voorstraat 68, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 621.000 |
| Peildatum 2024: | € 566.000 |
| Peildatum 2023: | € 608.000 |
| Peildatum 2022: | € 573.000 |
| Peildatum 2021: | € 517.000 |
| Peildatum 2020: | € 467.000 |
| Peildatum 2019: | € 441.000 |
| Peildatum 2018: | € 421.000 |
| Peildatum 2017: | € 409.000 |
| Peildatum 2016: | € 378.000 |
| Peildatum 2015: | € 373.000 |
| Peildatum 2014: | € 409.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 BN is € 286.800 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Voorstraat 68, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 5436 (aanduiding Harlingen A 5436) |
| Grootte: | 570 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Voorstraat 68, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 't.h.v. Harlingen, Steenhouwerstraat' is op 415 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen' is op 560 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 193 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 650 meter afstand |
| Energielabel Voorstraat 68, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel G |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een vrijstaande woning uit 1732. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Voorstraat 68, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke Uitspraak Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-GU01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861BN: | |
| Straat: | Hondenstraat |
| Huisnummers: | 1, 3, 1A, 1B, 1C |
| Straat: | Voorstraat |
| Huisnummers: | 62, 62A, 64, 66, 66A, 68, 70, 70A, 72, 74 |
| Postcode: | ► 8861 BN |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 286.800 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden