Voorstraat 64, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Voorstraat 64, 8861BN Harlingen.
Informatie over het pand met adres Voorstraat 64 in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Voorstraat 64, 8861BN Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Voorstraat 64, 8861BN Harlingen: | |
| Adres: | Voorstraat 64 |
| Oppervlakte: | 361 m2 |
| Gebruiksdoel: | Bijeenkomstfunctie,woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1899 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000311296 |
| Postcode: | ► 8861 BN |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Gekoppeld perceel aan Voorstraat 64, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 1078 (aanduiding Harlingen A 1078) |
| Grootte: | 158 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Voorstraat 64, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 't.h.v. Harlingen, Steenhouwerstraat' is op 416 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen Haven' is op 580 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 185 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 657 meter afstand |
| Energielabel Voorstraat 64, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel F |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een tussenwoning uit 1899. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Voorstraat 64, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke Uitspraak Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-GU01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861BN: | |
| Straat: | Hondenstraat |
| Huisnummers: | 1, 3, 1A, 1B, 1C |
| Straat: | Voorstraat |
| Huisnummers: | 62, 62A, 64, 66, 66A, 68, 70, 70A, 72, 74 |
| Postcode: | ► 8861 BN |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 286.800 |
| Netnummer: | 0517 |
| Zelfde straat: | ► 8861 BR ► 8861 BD ► 8861 BE ► 8861 BG ► 8861 BH ► 8861 BK ► 8861 BL ► 8861 BM ► 8861 BP ► 8861 BC ► 8861 BJ |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden