Hondenstraat 1, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Hondenstraat 1, 8861BN Harlingen.
Informatie over het pand met adres Hondenstraat 1 in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Hondenstraat 1, 8861BN Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Hondenstraat 1, 8861BN Harlingen: | |
| Adres: | Hondenstraat 1 |
| Oppervlakte: | 150 m2 |
| Gebruiksdoel: | Woonfunctie |
| Bouwjaar: | 1830 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000312460 |
| Postcode: | ► 8861 BN |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Hondenstraat 1, Harlingen: | |
| Peildatum 2019: | € 214.000 |
| Peildatum 2018: | € 204.000 |
| Peildatum 2017: | € 191.000 |
| Peildatum 2016: | € 182.000 |
| Peildatum 2015: | € 169.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 BN is € 286.800 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Hondenstraat 1, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 8377 (aanduiding Harlingen A 8377) |
| Grootte: | 291 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Hondenstraat 1, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Harlingen, Brugwachter Prins Hendrikbrug' is op 114 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen Haven' is op 212 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 289 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 890 meter afstand |
| Energielabel Hondenstraat 1, Harlingen: | |
| Type label: | Voorlopig energielabel |
| Label: | Energielabel G |
| Details: | Het voorlopig energielabel is vastgesteld op basis van het uitgangspunt van een appartement uit 1830. |
| Bijgewerkt | Geregistreerde energielabels zijn bijgewerkt tot 1 augustus 2020. Het kan zijn dat er een (nieuw) definitief energielabel is vasstgesteld na deze datum. |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Hondenstraat 1, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke Uitspraak Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-GU01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861BN: | |
| Straat: | Hondenstraat |
| Huisnummers: | 1, 3, 1A, 1B, 1C |
| Straat: | Voorstraat |
| Huisnummers: | 62, 62A, 64, 66, 66A, 68, 70, 70A, 72, 74 |
| Postcode: | ► 8861 BN |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 286.800 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden