Noordijs 4K, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Noordijs 4K, 8861AZ Harlingen.
Informatie over het pand met adres Noordijs 4K in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Noordijs 4K, 8861AZ Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.| Kadastrale informatie Noordijs 4K, 8861AZ Harlingen: | |
| Adres: | Noordijs 4K |
| Oppervlakte: | 77 m2 |
| Gebruiksdoel: | Industriefunctie |
| Bouwjaar: | 1906 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000310040 |
| Postcode: | ► 8861 AZ |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Gekoppeld perceel aan Noordijs 4K, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 3876 (aanduiding Harlingen A 3876) |
| Grootte: | 257 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Noordijs 4K, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Harlingen, Brugwachter Tjerk Hiddessluis' is op 425 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen' is op 588 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 299 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 695 meter afstand |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Noordijs 4K, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke Uitspraak Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-GU01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861AZ: | |
| Straat: | Noordijs |
| Huisnummers: | 2, 2A, 2B, 2C, 4-11, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 4K, 4L, 6, 10, 12, 14A |
| Postcode: | ► 8861 AZ |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 204.588 |
| Netnummer: | 0517 |
| Zelfde straat: | ► 8861 AB |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden