Rinnertspijp 2A, Harlingen
WOZ-waarde, kadastrale info en verkoopgeschiedenis van Rinnertspijp 2A, 8861AT Harlingen.
Informatie over het pand met adres Rinnertspijp 2A in Harlingen
Hieronder staat een overzicht met openbare informatie van bijvoorbeeld het Kadaster over dit pand met als adres Rinnertspijp 2A, 8861AT Harlingen in de buurt Binnenstad, zoals de WOZ-waardes van dit adres de afgelopen jaren, de gekoppelde percelen bij dit pand, de vigerende bestemmingsplannen voor dit pand en het (voorlopig) energielabel.Deze woning stond te huur
Te huur: 11 september 2024Verhuurd
Kenmerken

Prijshistorie
| Kadastrale informatie Rinnertspijp 2A, 8861AT Harlingen: | |
| Adres: | Rinnertspijp 2A |
| Oppervlakte: | 80 m2 |
| Gebruiksdoel: | Overige gebruiksfunctie |
| Bouwjaar: | 1875 |
| Status pand: | Pand in gebruik |
| Identificatie: | 72010000316128 |
| Postcode: | ► 8861 AT |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| WOZ-waarde Rinnertspijp 2A, Harlingen: | |
| Peildatum 2025: | € 227.000 |
| Peildatum 2024: | € 206.000 |
| Peildatum 2023: | € 205.000 |
| Peildatum 2022: | € 183.000 |
| Peildatum 2021: | € 163.000 |
| Peildatum 2020: | € 149.000 |
| Peildatum 2019: | € 142.000 |
| Peildatum 2018: | € 134.000 |
| Peildatum 2017: | € 142.000 |
| Peildatum 2016: | € 136.000 |
| Peildatum 2015: | € 131.000 |
| Peildatum 2014: | € 35.000 |
| De gemiddelde WOZ-waarde in de postcode 8861 AT is € 179.333 | |
WOZ-waarde in de buurt
| Gekoppeld perceel aan Rinnertspijp 2A, Harlingen: | |
| Perceelnaam: | HLG02 A 10461 (aanduiding Harlingen A 10461) |
| Grootte: | 45 m2 |
| Afstand tot voorzieningen vanaf Rinnertspijp 2A, Harlingen: | |
| Busstation | Het dichtstbijzijnd busstation 'Harlingen, Brugwachter Prins Hendrikbrug' is op 100 meter afstand |
| Treinstation | Het dichtstbijzijnd treinstation 'Harlingen Haven' is op 288 meter afstand |
| Basisschool | De dichtstbijzijnde basisschool 'basisschool Sint Michael' (Rooms-Katholiek) is op 291 meter afstand |
| Middelbare school | De dichtstbijzijnde middelbare school 'RSG Simon Vestdijk voor Ath Havo Mavo Vbo' (Openbaar) is op 899 meter afstand |
Te koop staande huizen in de postcode 8861
Beschikbaar
| Vigerende bestemmingsplannen voor Rinnertspijp 2A, Harlingen: | |
| Bestemmingsplan: | Gerechtelijke Uitspraak Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-GU01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-04-2019 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Besluitdocument |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-VA02 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 21-02-2018 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen | NL.IMRO.0072.BPParapluHarlingen-ON01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Vastgesteld per 07-11-2017 |
| Verwijzingen: | - Regels - Toelichting - Bijlage (tb) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VA01 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 06-06-2013 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Extern plan (Paraplubestemmingsplan gemeente Harlingen) - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Binnenstad en veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-ON02 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 24-01-2013 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting - Bijlage bij toelichting (Index) |
| Bestemmingsplan: | Bestemmingsplan Harlingen binnenstad en Veerhavengebied | NL.IMRO.0072.Binnenstad-VO03 |
| Overheid: | Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 01-06-2012 |
| Verwijzingen: | - Regels (Index) - Bijlage bij regels (Index) - Toelichting |
| Bestemmingsplan: | Structuurvisie gemeente Harlingen 2025 | NL.IMRO.0072.Structuurvisie-SV01 |
| Overheid: | Gemeente Harlingen |
| Status: | Geheel onherroepelijk in werking per 08-11-2012 |
| Verwijzingen: | - Vaststellingsbesluit - Illustratie - Beleidsdocument |
| Algemene informatie over de postcode 8861AT: | |
| Straat: | Rinnertspijp |
| Huisnummers: | 1, 2, 2A, 4 |
| Postcode: | ► 8861 AT |
| Plaats: | ► Harlingen |
| Gemeente: | ► Gemeente Harlingen |
| Buurt: | ► Buurt Binnenstad |
| Wijk: | ► Wijk Harlingen |
| Regio: | ► Regio Noordwest Friesland |
| Provincie: | ► Provincie Friesland |
| Gem. WOZ-waarde postcode: | € 179.333 |
| Netnummer: | 0517 |
Plaatsen in de gemeente Harlingen:
Gemeenten in de regio Noordwest Friesland:
Regio's in de provincie Friesland:
- Drachten Heerenveen Leeuwarden Noordwest Friesland Sneek Stellingwerf Waddeneilanden














